Your browser is outdated. Upgrade your browser for better user experience and security

Over ons

Team

Milan Rutten

Directeur
03 202 46 29
milan.rutten@arenberg.be

Roel Lambrechts

Coördinator
roel@oltrivierenhof.be

Programmatie

Eric Smout

Programmator
eric.smout@arenberg.be

Jana Tricot

Programmator
03 202 47 02
jana.tricot@arenberg.be

Administratie

Jochen Hemelaers

Zakelijke Coördinatie
03 202 46 36
jochen.hemelaers@oltrivierenhof.be

Communicatie & Ticketing

Kim Geerdens

Hoofd Marketing & Communicatie
03 202 46 10
kim.geerdens@oltrivierenhof.be

Adriaan Delsaerdt

Coördinator Digitale Media
03 202 46 17
adriaan.delsaerdt@oltrivierenhof.be

Jasper Kuylen

Coördinator Pers & Contentcreatie
jasper.kuylen@arenberg.be

Marie-Kristine Houtekier

Promotie & Doelgroepenwerking
03 202 46 04
marie-kristine.houtekier@arenberg.be

Cindy van den Brandt

Coördinator Ticketing
03 202 46 23
cindy.vandenbrandt@oltrivierenhof.be

Mieke Verbijlen

Ticketing
03 202 46 46
ticket@arenberg.be

Productie

Dennis Van Poucke

Hoofd Productie
dennis@oltrivierenhof.be

Reintje Daans

Productie
reina.daans@knstnlab.be

Beau Delagaye

Productie
beau.delagaye@arenberg.be

Soaad El Allal

Productie
soaad.elallal@arenberg.be

Billyjean Potvliege

Productie
billyjean.potvliege@arenberg.be

Liessa Huyskens

Coördinator Vrijwilligerswerking
liessa.huyskens@knstnlab.be

Horeca

Jesica Avalos Contreras

Horeca- & Eventmanager
03 202 46 43
jesica.avaloscontreras@arenberg.be

Robi Van Geenhoven

Horeca- & Hospitality-assistent
03 202 46 11
robi.vangeenhoven@arenberg.be

Techniek

Vincent Philippart

Hoofd Techniek
vincent@oltrivierenhof.be

Schoonmaak

Silke De Backere

Hoofd Schoonmaak
silke.debackere@arenberg.be

Hatice Karaca, Mine Karaca, Sylla Nahawa, Natascha Verheyen en Saeed Mohammad

Schoonmaak

Ons vrijwilligers superteam

Onthaal, Ticketcontrole & Bar